Facebook

Witamy w Akropolis

Tradycja i jakość są dla nas najważniejsze

Akropolis to miejsce, które zostało stworzone z myślą o ludziach, którzy cenią sobie oryginalność, dobrą jakość produktów, świeżość i najlepsze połączenia smakowe. Prawdziwe greckie dania, które zostały stworzone o tradycyjne przepisy kuchni greckiej. Połączenie klasyki i nowoczesności. Lubimy próbować nowych połączeń i szukamy nieustannie inspiracji. U nas zjesz, i poczujesz smak prawdziwej Hellady. Od wejścia uwodzą podniebienie unoszące się w powietrzu fantastyczne aromaty przypraw, świeżych ryb i warzyw.

„Dzielimy się z wami smakami

już od 17 lat.”

Nasi kucharze już od 17 lat dzielą się z Wami wyjątkowymi smakami. Grecja nie ma przed nimi żadnych tajemnic, a w przygotowanie każdego dania wkładają mnóstwo pasji i serca. Uczyli się od najlepszych, a teraz sami mogą innym przekazywać swoją wiedzę i umiejętności. Gotują tylko ze świeżych i najlepszych produktów, ponieważ wiedzą, że tylko z nich można wydobyć ten najlepszy i prawdziwy smak.

Tradycja

Smaku

Wszystko tutaj pachnie i smakuje Grecją. Wiemy, jak powinno się zjeść, żeby mówić, że było pysznie i świeżo. Owoce morza, ryby, sery i warzywa to wszystko znaleźć można w naszym menu. Nasze potrawy przygotowywane są w oparciu o tradycyjne greckie receptury ze szczyptą nowoczesności.

Lata

w kuchni

Połączenie pasji i doświadczenia to najlepszy przepis na dobrą i smaczną kuchnie. Nasi kucharze znają Grecję, wiedzą, jak powinna smakować i jak sprawić, żeby zadowolić największych miłośników greckiej kuchni.

Miła

atmosfera

Już z zewnątrz widać, że wchodzi się do naprawdę greckiej restauracji. Tutaj nie tylko pachnie i smakuje, jak w Grecji, ale również wystrój przypomina prawdziwą grecką tawernę. Zadbaliśmy o to, aby każdy z naszych gości mógł się tutaj zrelaksować, odpocząć, pośmiać i dobrze zjeść.

Atmosfera sprzyja długiemu ucztowaniu

 

Już z zewnątrz widać, że wchodzi się do naprawdę greckiej restauracji. Tutaj nie tylko pachnie i smakuje, jak w Grecji, ale również wystrój przypomina prawdziwą Grecję. Zadbaliśmy o to, aby każdy z naszych gości mógł się tutaj zrelaksować, odpocząć, pośmiać i dobrze zjeść.

Nasze smaki i aromaty

 

Wszystko tutaj pachnie i smakuje Grecją. Wiemy, jak powinno się zjeść, żeby mówić, że było pysznie i świeżo. Owoce morza, ryby, sery i warzywa to wszystko znaleźć można w naszym menu.

Bardzo smacznie i miła atmosfera

Bardzo smacznie i miła atmosfera. Serdecznie polecam Tomek.

Wyjątkowy klimat i miła obsługa

Wyjątkowy klimat i miła obsługa. Niesamowite miejsce na spotkanie rodzinne. Bartek.

Warto zajrzeć

Warto zajrzeć. Smacznie i w przystępnej cenie Wiola.

Nasze śródziemnomorskie menu

zobacz jakie pyszności mamy dla Ciebie

Jesteśmy doskonałym przykładem, że w polskim mieście również można serwować prawdziwie śródziemnomorskie potrawy i rozkoszować się smakami słonecznej Grecji. Świeżo, lekko, aromatycznie i smacznie- taka kuchnia serwowana jest w Akropolis.

obrazek-menu

Rezerwacja stolika

bądź pewny, że mamy dla Ciebie miejsce

Zanim pojawisz się w naszych progach, zarezerwuj stolik dla Siebie i swoich bliskich. Przyjdź, usiądź i ciesz się wspaniałym posiłkiem.

shopping-bag

Jeśli podoba Ci się nasza restauracja, być może zechcesz odwiedzić nasz sklep internetowy z greckimi artykułami spożywczymi, których na co dzień używamy w naszej kuchni. Zapraszamy!