Facebook

Wydarzenia w Akropolis

zorganizujemy dla Ciebie niezapomniane chwile

W Akropolis można nie tylko dobrze zjeść, ale również przeżyć niezapomniane chwile. Grecka uczta to smaczne jedzenie, radośni ludzie i dobre wino- tak jest w naszej restauracji.

photo-imprezy

Imprezy okolicznościowe

spędź z nami przyjemny wieczór

Organizujemy imprezy okolicznościowe specjalnie dla Ciebie i Twoich gości. Zaproś najbliższych na wspaniały wieczór w greckim stylu, a na pewno sprawisz sobie i im ogromną przyjemność.

Szczypta urozmaicenia

zapraszamy na jeden z naszych eventów

Zapraszamy również na jeden z naszych eventów, które organizowane są przez nas sezonowo i pozwalają na bliższe poznanie greckich smaków. My zadbamy o wyjątkową atmosferę, a Wy o najlepsze towarzystwo.

Smaki wysp morza

Środa i czwartek to świeża dostawa ryb i owoców morza, czyli smaki prosto z wysp morza egejskiego. To, co mają w sobie najlepszego do zaoferowania,

Rybne czwartki

Coś dla miłośników rybnych wariacji. Pachnące morzem, świeże ryby w najróżniejszych połączeniach smakowych. Czwartek w Akropolis popieści Wasze podniebienia.

Andrzejki

Wróżyć można nie tylko z kart, dłoni czy fusów, ale również ze smaków, jakie uzyskujemy ze wspaniałych produktów i aromatycznych przypraw. Andrzejki po grecku w

Wigilie firmowe

Na Święta Bożego Narodzenia zapraszamy do restauracji Akropolis. Pielęgnujemy polską tradycję, wzbogacając ją o elementy greckiej kuchni. Smaczna i klimatyczna polsko-grecka Wigilia firmowa.

Sylwester 2015/16

Tylko jedna taka noc w roku- magiczna, wyjątkowa i niezapomniana. Musi być smak i dobra zabawa. Rozgrzejemy minusowe temperatury i stworzymy gorący, grecki klimat. Sylwester

Rezerwacja stolika

bądź pewny, że mamy dla Ciebie miejsce

Zanim pojawisz się w naszych progach, zarezerwuj stolik dla Siebie i swoich bliskich. Przyjdź, usiądź i ciesz się wspaniałym posiłkiem.

[date data-rezerwacji class:form-control date-format:dd/mm/yy placeholder "DD/MM//YY"]
[time godzina-rezerwacji class:form-control time-format:HH:mm placeholder "Godzina..."]
shopping-bag

Jeśli podoba Ci się nasza restauracja, być może zechcesz odwiedzić nasz sklep internetowy z greckimi artykułami spożywczymi, których na co dzień używamy w naszej kuchni. Zapraszamy!