Facebook

Wydarzenia w Akropolis

zorganizujemy dla Ciebie niezapomniane chwile

W Akropolis można nie tylko dobrze zjeść, ale również przeżyć niezapomniane chwile. Grecka uczta to smaczne jedzenie, radośni ludzie i dobre wino- tak jest w naszej restauracji.

photo-imprezy

Imprezy okolicznościowe

spędź z nami przyjemny wieczór

Organizujemy imprezy okolicznościowe specjalnie dla Ciebie i Twoich gości. Zaproś najbliższych na wspaniały wieczór w greckim stylu, a na pewno sprawisz sobie i im ogromną przyjemność.

Szczypta urozmaicenia

zapraszamy na jeden z naszych eventów

Zapraszamy również na jeden z naszych eventów, które organizowane są przez nas sezonowo i pozwalają na bliższe poznanie greckich smaków. My zadbamy o wyjątkową atmosferę, a Wy o najlepsze towarzystwo.

Rybne wtorki

Coś dla miłośników rybnych wariacji. Pachnące morzem, świeże ryby w najróżniejszych połączeniach smakowych. Wtorek w Akropolis popieści Wasze podniebienia.

 

W ostatnim czasie w naszej

Andrzejki

Wróżyć można nie tylko z kart, dłoni czy fusów, ale również ze smaków, jakie uzyskujemy ze wspaniałych produktów i aromatycznych przypraw. Andrzejki po grecku w

Wigilie firmowe

Na Święta Bożego Narodzenia zapraszamy do restauracji Akropolis. Pielęgnujemy polską tradycję, wzbogacając ją o elementy greckiej kuchni. Smaczna i klimatyczna polsko-grecka Wigilia firmowa.

Karta podarunkowa

Szukasz niebanalnego prezentu dla najbliższych czy może chciałbyś docenić pracownika?

Dzień Matki, Urodziny, Święta?

Zamiast kupowania kolejnego przentu który może trafić na dno szafy polecamy

Rezerwacja stolika

bądź pewny, że mamy dla Ciebie miejsce

Zanim pojawisz się w naszych progach, zarezerwuj stolik dla Siebie i swoich bliskich. Przyjdź, usiądź i ciesz się wspaniałym posiłkiem.

shopping-bag

Jeśli podoba Ci się nasza restauracja, być może zechcesz odwiedzić nasz sklep internetowy z greckimi artykułami spożywczymi, których na co dzień używamy w naszej kuchni. Zapraszamy!